Новини
Останні новини Дяківської гімназії також доступні у соціальній мережі Facebook на сторінках:
Державна служба якості освіти запрошує до співпраці школи, які мають намір реалізовувати своє право на академічну автономію.
Зокрема, заклади освіти можуть розробити освітню програму та затвердити її, реалізуючи своє право на академічну автономію.
ЮНІСЕФ спільно з Держслужбою з надзвичайних ситуацій за підтримки Міністерства освіти підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів.
Міністерство освіти і науки за керівництва міністра Оксена Лісового акцентуватиме свою увагу на зміні культури у школі, зокрема, у підходах до освітнього менеджменту та створення умов для творчої вільної роботи вчителів.
На цьому наголосив міністр освіти і науки Оксен Лісовий під час свого виступу у парламенті перед призначенням на посаду.
Весняні канікули для школярів розпочнуться 27 березня і триватимуть до 3 квітня.
Новий підхід до управління системою освіти та тотальна боротьба з бюрократією стануть ключовим вектором роботи Кабінету Міністрів у напрямку реалізації освітньої реформи.
Про це повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров після призначення на нову посаду в Кабінетів Міністрів.
Цифровізація освіти стане одним з пріоритетних напрямків роботи уряду на шляху реалізації освітньої реформи.
Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров після призначення на нову посаду в Кабінеті Міністрів.
У Міністерстві освіти і науки відбулася всеукраїнська нарада, метою якої стало обговорення питання подолання конфліктів та формування толерантних стосунків серед представників різних субкультур сучасної молоді, а також припинення масових протиправних дій, аби застерегти дітей від необдуманих вчинків, зокрема участі у русі «Рьодан».
В Україні підібʼють підсумки конкурсного відбору підручників та посібників для учнів 1 класу.
Захід організовано з метою забезпечення прозорості конкурсного відбору підручників для 1 класу.
Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів завдання, які дозволять у невимушеній формі розпочати важливий етап формування в учнів 1 класу цілісної системи математичних знань, умінь та навичок.
В Україні запустили тижневі психологічні спринти «Не дрібниці без лонгрідів» для підлітків у Telegram.
Ці мікрокурси допоможуть підліткам здобути практичні навички зі здорової комунікації й подолати прокрастинацію задля побудови гармонійних стосунків із іншими та самовдосконалення.
Безпека в закладах освіти завжди є головною складовою роботи системи освіти. В умовах повномасштабної війни виміри та складові безпеки учасників освітнього процесу в закладах освіти значно розширилися. Це зумовлено, зокрема загрозами ракетних обстрілів, «мінуваннями» закладів освіти, доступу до них сторонніх осіб через створення у закладах пунктів незламності або поселення внутрішньо переміщених осіб тощо.
Міністерство освіти надало школам рекомендації щодо створення та забезпечення функціонування класів безпеки. Рекомендації містять вимоги до облаштування класів безпеки, їхнього зонування та методичного забезпечення, а також примірний перелік обладнання для таких класів.
ипускники 11 класів звільнені від складання державної підсумкової атестації у 2023 році.
Відповідний закон ухвалений Верховною Радою 23 лютого.
Причиною звільнення є продовження правового режиму воєнного стану, що спричинений військовою агресією рф.
Як відомо, у січні Міністерство освіти звільнило від складання державної підсумкової атестації учнів 4 та 9 класів.
Таке звільнення відбувається уже вчетверте. У 2020 та 2021 році причиною звільнення стала мінімізація ризиків захворювання на COVID-19. У 2022 році звільнення відбулось у зв'язку із широкомасштабною агресією російської федерації
Сьогодні Міжнародний день рідної мови.
Мова-найбільша цінність народу. Це найдорожчий скарб, переданий українцям сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давніх переказах, народних піснях.
Сьогодні наша мова- це мова свободи і волі, а також могутня зброя українського народу за незалежність і перемогу.
Всі ми хочемо миру. І кожен повинен берегти та захищати свою мову, культуру, традиції та звичаї. Про це говорили і співали учні Дяківської гімназії Берездівського ліцею
Проєкт «Розвиток дитини» спільно з Osvita.ua пропонує батькам, вихователям та вчителям двадцять оригінальних завдань-кросвордів для розвитку лінгвістичного інтелекту та розширення кругозору.
Такі тематичні кросворди для дітей у картинках допомагають малюкам повторити правопис різних слів. Це відмінне тренування для пам'яті та оригінальний спосіб вивчення нових слів.
Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів систему завдань, яка в невимушеній формі сприятиме формуванню в дітей 9– 10 років загального уявлення про дроби, допоможе поглибити свої знання про дріб як частину цілого, учитися записувати та читати звичайні дроби.
Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів систему завдань, яка в невимушеній формі сприятиме формуванню в дітей 8– 9 років загального уявлення про прикметник як самостійну частину мови, допоможе вдосконалити вміння визначати істотні ознаки прикметника та його роль у реченні.
Зошит складається з 20 оригінальних і цікавих завдань, послідовне виконання яких допоможе дитині розвивати вміння визначати прикметники (слова – назви ознак) серед інших слів за допомогою істотних ознак.
З кожним роком діти все більше часу проводять в інтернеті. Нове дослідження #stop_sexтинг підтвердило тенденцію зростання онлайн-часу дітей: наприклад, учні 6–8 класів (діти віком 11–14 років) проводять в інтернеті 3 та більше годин на день. Крім того, діти виділяють такі топ-5 категорій головних ризиків онлайн: неприємні або образливі повідомлення, запитання про місце проживання, пропозиція дружби від незнайомця, пропозиція відкрити невідоме посилання, прохання надіслати фото чи відео. Освітній проєкт #stop_sexтинг пропонує рекомендації для дорослих щодо правил спілкування з дітьми на тему безпеки в інтернеті.
Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям сто нестандартних практичних завдань, що допоможуть зацікавити дітей навчанням, залучити їх до пізнання навколишнього світу, розвинути свої унікальні якості.
Виконання таких завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять у школі або дитячому садочку, розширюватиме світогляд, додаватиме впевненості у собі та своїх освітніх можливостях.
Учні 4, 9-х класів у 2023 році четвертий рік поспіль звільнені від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).
Відповідне рішення закріплене наказом МОН «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році».